Osada Harenda

Osada Harenda
Rezerwuj online:
Przyjazd Wyjazd Ilość osób Sprawdź dostępność

Aquapark Zakopane i baseny termalne w okolicy

Spośród wielu atrakcji dla osób przyjeżdżających do Zakopanego lub okolicznych miejscowości, można wymienić wizytę w basenach termalnych, znajdujących się na terenie Podhala. Wody geotermalne są wysoko zmineralizowane i zawierają aktywne składniki, mające działanie relaksacyjne i odprężające oraz łagodzący wpływ na naszą skórę.

Aquapark Zakopane

Jednym z popularniejszych basenów termalnych w Tatrach, jest otwarty w 2006 roku Aquapark Zakopane. Na Gości czekają baseny wewnętrzne oraz jeden zewnętrzny, a także zjeżdżalnie, dzika rzeka, sauny suche oraz mokre, bicze wodne i solarium. Na terenie Aquaparku znajduje się również Fitness Club.

Termy w Szaflarach

Kompleks termalny w Szaflarach stanowią cztery baseny (dwa wewnętrzne i dwa zewnętrzne), o łącznej powierzchni 970 m², z wodą termalną o temperaturze od 30 do 38 °C. Znaleźć tam można również liczne urządzenia do hydromasażu, a także różnego rodzaju sauny, fitness oraz gabinety specjalistyczne typu SPA.

Termy Gorący Potok

Termy zostały oddane do użytku wiosną 2015 roku. Na gości czeka tam kilkanaście basenów z siarkową wodą termalną o temperaturze od 32 do 39°C, która według zapewnień term, posiada niezwykłe właściwości zdrowotne. Wszystkie baseny znajdują się na zewnątrz obiektu.

Chochołowskie Termy

Obiekt ten jest największym kompleksem termalnym na Podhalu. Mnogość atrakcji, duże baseny zewnętrzne, przylegające do nich połacie plaż trawiastych oraz szum pobliskiej rzeki Dunajec, tworzą idealne miejsce do wypoczynku i relaksu. Woda wydobywana jest z głębokości prawie 3600 m, zaś skały, które są nią nasączone, oddają mnóstwo dobroczynnych mikroskładników.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...