Osada Harenda

Osada Harenda
Rezerwuj online:
Przyjazd Wyjazd Ilość osób Sprawdź dostępność

Centrum Rodzinnej Rekreacji Harenda - Zakopane

Centrum Rodzinnej Rekreacji Harenda - Zakopane to całoroczna stacja sportowa zlokalizowana vis a vis Osady Harenda. Zimą, ośrodek oferuje aktywny wypoczynek na trasach narciarskich i snowboardowych o zróżnicowanym stopniu trudności, i lodowisku. Rozpoczynającym swoją przygodę na nartach lub snowboardzie umożliwia naukę w szkółce narciarskiej, a wypożyczalnie i serwisy sprzętu sportowego zapewniają odzież, sprzęt i usługi wysokiej jakości.
Zaplecze gastronomiczne stanowią dwie karczmy regionalne, zlokalizowane przy dolnych stacjach oraz przy górnej stacji - mini bar z tarasem widokowym na panoramę Tatr. 

Latem zwolennikom pieszych wycieczek ośrodek proponuje wyjazd kolejką krzesełkową na górną stację Harendy, skąd można udać się w stronę Gubałówki, Szymoszkowej i Butorowego Wierchu lub w stronę Poronina. Na Gości preferujących inną formę wypoczynku czekają darmowe leżaki lub wypożyczalnia rowerów górskich. Turystyczne trasy rowerowe, jak i sportowe downhill’owe o zróżnicowanym stopniu trudności przypadną do gustu bez wątpienia każdemu miłośnikowi jednośladów.

Kolej krzesełkowa przystosowana jest do przewożenia rowerów.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...